rekreAkcja na Mazurach

Rajd Krutyni
Rekreacyjnie

Nie wymaga wcześniejszego treningu i przygotowania. To rodzinny wysysacz potu w pięknych okolicznościach mazurskiej przyrody. Trasa rekreacyjna MEZnO ma po prostu dać uczucie pozytywnego zmęczenia!

Chcesz w ciekawy sposób spędzić jeden z czerwcowych weekendów? Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla mieszkańców Mazur na rekreacyjne spędzenie czasu na łonie natury.

Mazurskie Ekstremalne Zawody na Orientację w całości odpowiadają oczekiwaniom współczesnym KrajoZnawom, osobom które z mapą i kompasem w ręku chcą posmakować przygody. Specjalną propozycją dla osób, chcących bardziej rekreacyjnie, niż wyczynowo odpocząć aktywnie jest trasa rekreacyjna!

Doskonały przepis na wakacyjną przygodę na Mazurach! Od ciebie zależy czy indywidualnie, czy drużynowo (może rodzinnie?). Niebagatelne dystanse są dla miłośników turystyki ekstremalnej. Trasa rekreacyjna to propozycja dla osób, dla których liczy się aktywność. Nie chodzi o walkę z czasem i pokonanie własnych słabości, lecz o dobrą zabawę w gronie przyjaciół!

Tu każdy uczestnik jest zwycięzcą, ponieważ podczas pokonywania maksymalnie 30-40 km trasy, zmierzy się również ze swoimi słabościami. To propozycja dla każdego pasjonata turystyki aktywnej dająca możliwość poznania Mazur z trzech różnych perspektyw: kajakiem, na rowerze oraz podczas biegu na orientację.

IV Rajd Krutyni odbędzie się 01 czerwca 2019 na terenie Gminy Mrągowo, Gminy Piecki i Gminy Miasto Mrągowo. Organizatorem jest Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej i Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska”, a bazą imprezy jest EkoMarina.

Więcej informacji o rajdzie na stronie Facebooka. Zapisz się już dziś!

 

 

facebook
pinterest