Balansując na krawędzi wytrzymałości

Rajd Krutyni
Ekstremalnie

Maksymalnie skoncentrowana dawka wysiłku i adrenaliny. Mordercze zmagania bez względu na pogodę. Ekstremalna trasa MEZnO – Rajdu Krutyni 2019 to pot i łzy. Podejmiesz wyzwanie? Możesz wziąć udział indywidualnie lub w parach.

Skrajnie wyczerpująca ponad 130-kilometrowa trasa, którą należy pokonać kajakiem, rowerem i pieszo. Propozycja dla osób, które chcą sprawdzić granice swojej wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Morderczy rajd po najpiękniejszych zakątkach Mazur.

Najpierw kajak. Tu trzeba mieć silne mięśnie górnej części ciała, ale także oczy szeroko otwarte. Punkty orientacyjne, które należy zebrać, będą na i/przy wodzie. Nie tylko mięśnie i wytrzymałość się liczą podczas Rajdu Krutyni, ale także zmysł orientacji.

Po zebraniu możliwie największej liczby punktów przesiadka na rower. Wydaje ci się, że zebrałeś wszystkie? Na pewno nie! Punktów będzie więcej, niż uczestnik będzie w stanie zebrać, nie ponosząc punktów karnych, za spóźnienie się na mecie. Dlatego zbieranie punktów w terenie trzeba dobrze zaplanować. Uczestnicy kategorii ekstremalnej, otrzymają ekstremalnie dużo punktów do zebrania. Musimy mieć gwarancje, że wygra najlepszy!

Rowerek to już formalność. Organizatorzy przygotują punkty do zebrania na trasie, by rzeczywiście ekstremalnie nie mogli przejechać mniej niż 80 km. Punktów będzie jednak mniej, by nie odciągać od wysiłku. Mazurskie lasy położone są na morenie dennej i czołowej. Co to oznacza dla rowerzysty? Ano, gdy zjeżdżasz z górki, nie ciesz się tym specjalnie, bo zaraz na pewno będzie pod górkę!

Trasa mocno wciągająca, chociaż po jej ukończeniu każdy będzie zarzekał się, że nigdy więcej. Ekstremalny odcinek Rajdu Krutyni, podczas którego uczestnicy balansują na krawędzi wytrzymałości psychicznej i fizycznej.

Mazurskie Ekstremalne Zawody na Orientację to impreza z pogranicza sportu i turystyki zaplanowana na pierwszą sobotę czerwca (01.06.2019 roku) Zapisz się na Rajd już dziś!

facebook
pinterest